Ev Eşyası Depolama

Ev Eşyası Depolama hizmetleri konusunda profesyonel hizmet sunan firmamız ile eşyalarınız güvende…

Pelikan Eşya Depolama

İstanbul Eşya Depolama hizmeti ile adından söz ettiren firmamız her zaman en kaliteli hizmeti sunmaktadır…

Ofis Eşyası Depolama

İstanbul’un en iyi firması ile Ofis Eşyalarınızı özel depo alanlarımızda güvenle saklayabilirsiniz…

7/24 Güvenlik

Depolama alanlarımızda 7/24  bulunan güvenlik görevlisi sayesinde eşyalarınız güvenle saklanmaktadır. 

Profesyonel Ekip ve Yılların Deneyimi ile Her Zaman Daha İyi Hizmet

En İyi Eşya Depolama Firması

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları

Küçük Boy Depo
500
10 m2 Depo Alanı
Küçük Ev Eşyaları
Tek odalık eşya
Tek odalı büro malzemesi
Sigortalı eşya depolama hizmeti
Rutubet ve nemden muhafaza
Orta Boy Depo
650
15 m2 Depo Alanı
Komple Bir Ev Eşyası
Orta Büyüklükte Ofis Malzemeleri
Orta Büyüklükte İşyeri
Sigortalı eşya depolama hizmeti
Rutubet ve nemden muhafaza
Büyük Boy Depo
850
20 m2 Depo Alanı
Fabrika Malzemeleri
Büyük Bir Ofis Malzemesi
Fuar Malzemeleri
Sigortalı eşya depolama hizmeti
Rutubet ve nemden muhafaza

Profesyonel Ekiple En İyi Taşıma Hizmeti

Pelikan Nakliyat 1996 yılından bu yana İstanbul'un tüm ilçelerinde profesyonel ofis taşıma hizmetlerini sürdürmekte. Geniş araç filosu ve profesyonel ekibi ile ofis taşıma hizmetlerinizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir..

1996
YILINDAN BERİ
50
+ KURUMSAL MÜŞTERİ
38
PROFESYONEL ÇALIŞAN
18
ARAÇ FİLOSU

 

✅Türkiyenin Her Bölgesinde✅Profesyonel Depolama Hizmetleri
✅K3 Yetki Belgesi 2022 İso Belgesi✅Eşya Depolama Fiyatları Güncel 2022
✅İstanbul Depolama Şirketi✅Eşya Depolama Hizmetleri
✅1996’dan Beri Eşya Depolama✅7/24 saat Hizmet

✅Güvenilir Hizmetin Tek Adresi: Pelikan Nakliyat

1996 yılından itibaren insanlara güvenilir bir hizmet sunarak ev veya ofis eşyaları nakliye ve depolama noktasında kusursuz deneyimleriyle bu sektörde yer alan Pelikan nakliyat, siz değerli müşterilerini hiç durmadan memnun etmeye devam ediyor. İnsanların beklentilerini fazlasıyla karşılayan ve eşyalarınızın her türlü taşınma ve depolama işlerinizi sizi yormadan,  kurumsal çalışan personelleriyle yükünüzü hafifleten Pelikan nakliyat tam aradığınız adrestir.

Genel olarak 7/24 güvenlik eşliğinde eşyalarınızın muhafaza edilmesi ve istediğiniz adrese teslim edilmesi sonucunda Pelikan eşya depolama firmasında fazlasıyla memnun kalacaksınız. Her türlü işlerinizde yardımcı olarak, güler yüzlü ve deneyimli personelleri eşliğinde tam da istediğiniz verimi alacaksınız.

Sizde sektörde deneyimli, kurumsal çalışan ve en önemlisi güvenilir nakliye firmalarını araştırıyorsanız şuanda doğru yerde doğru yazıyı okuduğunuzu söylemek istiyoruz. Çünkü Pelikan eşya depolama her zaman müşterilerine memnuniyet garantili hizmet sunmaktadır. Hizmetlerimizden fiyatlarımıza kadar daha detaylı bilgi alabilmek için dilediğiniz zaman destek ekibimize ulaşabilirsiniz.

Ev ve Ofis Eşyaları Depolama

Genel olarak geçmişten günümüze kadar yaklaşık 24 yıldır güvenilir ve sektörde lider firma olan Pelikan evden eve nakliyat kurumsal müşterilere hitap etmektedir. İnsanların ev veya ofis eşyalarını taşıma ve depolama noktasında hizmetini sürdüren bu firmayı tercih ederek sizde farkımızı keşfedebilirsiniz.

Pelikan depolama büyük ve geniş bir ekibe sahip olmasının yanı sıra yönteminden personellerine kadar deneyimli ve titizlikle çalışmalarını sürdürmektedir. Bu yüzden sizde geleceğe güvenle adımlarını atıp, eşyalarınızı bu sektörde en uzman kişilere emanet ederek Pelikan nakliyat firmasının farkını size deneyimleyebilirsiniz.

Genellikle insanların beklentilerine hitap ederek sizi asla mağdur etmeyen Pelikan eşya depolama, sadece eşya taşıma değil aynı zamanda eşyalarınızı 7/24 depolama konusunda da hizmet vermektedir. Dolayısıyla aradığını her şeyi sadece bu firmada bulmanın rahatlığını yaşayacaksınız.

Sadece İstanbul ve tüm ilçelerine hizmet sunan Pelikan nakliyat konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için web sitemizi inceleyerek sizde farkımızı keşfedebilirsiniz.

Ofis Eşyaları Taşıma Hizmetleri

Kurumsal ve güvenilir firmalardan biri olan; Pelikan nakliyat güvenle sizin yanınızda olmaya devam etmektedir. Ev veya ofis eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıma hizmetlerini sunan Pelikan eşya depolama sayesinde içiniz rahat ve güvende hissedeceksiniz. Yaklaşık olarak 24 yıldır geleceğe sağlam adımlar aymanızı sağlayarak kusursuz bir hizmet almanızı garanti eden bu firma sayesinde sizde eşyalarınızı deneyimli bir ekibe emanet edin.

Sadece eşya taşımakla kalmayıp aynı zamanda depolama hizmetlerini de sunarak 7/24 eşyalarınızın saklanmasını sağlayan Pelikan eşya depolama, her konuda siz değerli müşterilerine yardımcı olmaktadır. Sizde kaliteli, deneyimli ve en önemlisi sektörde lider firmalarla çalışmak istiyorsanız Pelikan nakliyat, bu konuda beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

İstanbul’da bulunan ve sadece ilçelerine hizmet veren Pelikan nakliyat sayesinde sizde kendinizi rahat ve güvende hissedin. Nakliye depolama ve taşıma ihtiyaçlarınızı karşılayacak donanıma ve deneyime sahip kurumsal bir firmalardan biri Pelikan nakliyat olduğunu söylemek istiyoruz.

VİZYONUMUZ

Geçmişten bugüne kadar en iyi eşya taşıma ve depolama işleriniz sadece Pelikan nakliyat firması ile yapılmaktadır. Sektörde başarılı ve kurumsal kimliğiyle her zaman adından söz ettiren Pelikan nakliyat, insanların güvenilir tek firması haline gelmiştir.

 Ev veya ofis eşyalarınızı taşıma ve depolama hizmetlerimiz her zaman müşterilerimizin yüzünü güldürmeye yetmiştir. Kurumsal müşterilerimizden geniş araç filomuza kadar büyük bir ekibe sahip olan Pelikan nakliyat;  Depolama hizmetleri ile her zaman 7/24 eşyalarınızın güvenilir bir şekilde saklanması sonrasında sorunsuz bir şekilde tarafınıza teslim edilmektedir.

Sizde geleceğe güvenilir adımlarla ilerlemek için Pelikan nakliyat firmasını tercih ederek her zaman eşyalarınızın güvenliğini garantiye alabilirsiniz.

eşyadepolamapelikan

MİSYONUMUZ

İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet veren ve her zaman müşterilerinin memnuniyetine önem veren Pelikan nakliyat, ev ve ofis eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde taşınması ve depolanması konusunda hizmetler sunan ve sektörde ün yapan firmadır.

Amacımız; Pelikan nakliyat firmasına emanet edilen eşyaların sorunsuz ve hasar almadan dopolama ve taşınma işlemlerinde yardımcı olmaktır. Dolayısıyla yaklaşık 24 yıldır sektörde kusursuz hizmetlerimizi sunmamız sonucunda, daha çok tercih edilmemizi sağlamıştır.

Pelikan nakliyat, eşya taşıma ve depolama işlerinizi güvenilir ekibimiz sayesinde hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlamaktadır.  Beklentilerinizi karşılayacak kadar kaliteli ve kurumsal kimliğimiz ile birlikte her ihtiyacınızda yanınızda olduğumuzu hatırlatmak istiyoruz. 

İstanbul Eşya Depolama Hizmetleri

Hizmetlerimiz

Ev Eşyası Depolama

Ev Eşyası Depolama hizmetleri konusunda profesyonel hizmet sunan firmamız ile eşyalarınız güvende…

Ofis Eşyası Depolama

İstanbul’un en iyi firması ile Ofis Eşyalarınızı özel depo alanlarımızda güvenle saklayabilirsiniz…

Pelikan Eşya Depolama

İstanbul Eşya Depolama hizmeti ile adından söz ettiren firmamız her zaman en kaliteli hizmeti sunmaktadır…

Bizi Tercih Eden Bazı Firmalar

Referanslarımız

Firmamızdan son haberler burada

Son Yazılar