Blog

Bahçelievler Eşya Depolama

Bahçelievler

Bahçelievler Eşya Depolama
Taşımacılık sektöründeki en sorunlu alanlardan bir tanesi de eşyaların depolama aşamasıdır. Ev taşıma işlemi başlı başına zor bir süreçtir. Bu süreci ne kadar kolay bir şekilde tamamlarsak bizim için o kadar iyidir. O yüzden Bahçelievler Eşya Depolama ve Pelikan Nakliyat Firması sizlerin bu süreci kolay ve stressiz bir şekilde atlatmanızı sağlayacaktır. Bu yazımızda eşya deposu kiralarken nelere dikkat etmemiz gerektiği, eşya deposu kiralarken yapılacak olan sözleşmelerin maddelerine bakılması vb. konulara yer vereceğiz.
Eşya Deposu Kiralarken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
Eşya deposu kiralarken dikkat etmemiz gereken konuların başında öncelikle güven gelmektedir. Eşyalarımızı firmaya teslim etmeden önce nasıl vermişsek öyle de almak isteriz bu genellikle tüm insanların dikkat ettiği bir etmendir. Depolama şirketleri eşyaları almadan önce eğer paketleme işlemi yapacak ise bunu sağlam, özenli bir şekilde ve kırılacak eşyalara dikkat ederek yapması gerekir. Bunlar hem firma için hem de müşteri için önemli konulardan biridir. Çünkü müşterinin güveni firmanın kalitesini azaltır veya arttırır. Firmanın teslim alacağı eşyaları bulunduracağı mekan herhangi bir doğal afet olayına karşı dayanıklı sağlam ve güvenilir olmalı. Dikkat etmemiz gereken bir diğer nokta ise firmaya eşyaları vermeden önce bir eşya listesinin oluşturulmasıdır. Eşya listesinde ne kadar eşya verilmiş bu eşyaların içinde neler olduğu bizim için önemlidir. Eşya listesini oluştururken ayrıntılı ve açıklayıcı şekilde bilgi vermeliyiz. Bahçelievler Eşya Depolama firmasına bu konuda rahatlıkla güvenebilirsiniz.
Eşya Depoları İnternetten Kiralanabilir mi?
Artık günümüzde işlerimizin çoğunu sanal ortamdan hallediyoruz. Bu bizim için zaman açısından avantajdır. Eşya depolama alanını da internetten çok rahat ve kolay bir şekilde araştırıp kiralayabilirsiniz ya da firma ile yüz yüze de iletişime geçebilirsiniz. Bu tamamen müşterilerimizin tercihine bağlı bir şeydir. Ancak zamanımız artık teknoloji çağı olduğu için ve insanların bu tarz konulara pek vakit ayıramaması internet ortamından depo kiralamanın kolaylığını bize bir kere daha gösteriyor. Burada yapacağımız tek şey şudur internet tarayıcınıza depo aradığınız konumu yazarak depo kirala diyerek aratabilirsiniz. Örneğin Bahçelievler Depo Kiralama diyerek arattığımız da karşımıza birçok site çıkacaktır.
Eşya Depolama Ücretleri Ne Kadardır?
Eşya Depolama alanlarının ücretleri deponun sahip olduğu konuma, deponun genişliğine, darlığına, havalandırma sisteminin olup olmadığına, eşyaların muhafaza edilirken zeminle bire bir temas halinde mi yoksa hafif bir yükseklikte olup olmadığı gibi hususlar bizlere bu konuda bilgi verir. Eşya depolarının ücretini belirleyen etmenlerden biri de eşyaların depoda kaç gün kalacağı ile ilgilidir. Bu etmen fiyat konusunda oldukça belirleyici bir etmendir.
Sıkça Sorulan Sorular
1)Depo ücretlerini neler belirler?
Eşya depolarının ücretini konum, eşyaların kapladığı alan vb. şeyler belirler.
2)Firmaya verilecek olan eşyalar için sigortaya gerek var mıdır?
Tabii ki değerli eşyalarınızı kiralanacak olan depoda muhafaza edecekseniz mutlaka sigortalatmak gerekir.
3)Depolarda havalandırma sistemi var mı?
Depoda bulundurulan eşyalar günün belirli saatlerince ve belirli süre zarfında havalandırılır.
4)Depolar günlük olarak kiralanabilir mi?
Depolar günlük olarak da kiralanabilir.
5)Depolar yıllık olarak da kiralanabilir mi?
Depolar yıllık olarak da kiralanabilir.

Listeye geri dön

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir