Blog

Beylikdüzü Eşya Depolama

Beylikdüzü

Beylikdüzü Eşya Depolama
Taşımacılık sektörünün en yoğun ilgisinin olduğu alanlardan bir tanesi de artık eşya depoları oldu. Özellikle İstanbul gibi büyükşehirlerde yaşam alanı sorunu yaşayan herkesin bir tane depoya ihtiyacı olmuştur. Depo ihtiyaçlarınızı karşılamak için ise birçok bilgiye sahip olmanız gerekmektedir. Çünkü son dönemlerde depolara olan ilgilerin artmasıyla bilgi kirliliği oluştuğu gibi aynı zamanda başka sorunlar da ortaya çıkmaktadır. Örneğin bazı kötü niyetli firmalar depo olmadığı halde bazı küçük dükkanları depo gibi kiralayabilmektedirler. Bu da eşyalarınızın korunmasında ve saklanmasında eşyalara zarar veren alanlar arasındadır. Bu tarz sorunlarla karşılaşmamak için ise iyi bir firma ile iletişim halinde olup istediğiniz semtlerden depo kiralayabilirsiniz. İstanbul’un ilçelerinden birinde depo kiralamak için Beylikdüzü eşya depolama alanlarından yardım alabilirsiniz.
Beylikdüzü Eşya Depolama Alanlarının Kira Ücretleri Ne Kadardır?
Eşya deposu kiralarken sizlerin en çok aklına takılacak konulardan bir tanesi de kira konusudur. Kira konusunda etkili olan birçok farklı etmen vardır. Bu etmenler arasında en önemlisi eşyaların depoda kapladığı alandır. Eşyalar depoda ne kadar fazla alan kaplarsa kira bedeli de bir o kadar artmaktadır. Bu nedenle burada doğru paketleme ile eşyalarınızın daha az yer kaplamasını sağlayabilirsiniz. Eşyaların daha az yer kaplaması ile hem eşyalarınız daha toplu duracakken hem de fiyat olarak daha az bir bütçe ayırmış olacaksınız. Depoların fiyatlarını bir de konum etkilemektedir. Deponun konumu ne kadar merkezi ve ne kadar ulaşılabilirliği kolay olursa fiyatı da artmaktadır. Deponun hem konumu iyi olsun hem de uygun bir bütçeye denk gelsin istiyorsanız Beylikdüzü eşya depolama alanlarına göz atabilirsiniz ve pelikan nakliyat firması güvencesi ile kiralayabilirsiniz.
Eşya Depolarında Antika Eşyalar Saklanabilir Mi?
Eşya depolarında eşya depolama dendiğinde ilk olarak herkesin aklına evde kullanılmayan eşyaların bir yerde depolanması gelmektedir. Fakat eşya depolarında sadece ev eşyaları bulunmamaktadır. Dilerseniz antika eşyalarınız gibi değerli eşyalarınızı da depolara teslim edebilirsiniz. Üstelik bu eşyaları sigortalayacağınız için evinizde durduğundan daha güvenli bir yerde duracaktır. Fakat değerli eşyalarınızı depoya verdiğinizde arada ziyaret etmeniz gerekebilir bu nedenle de ulaşımı kolay olan beylikdüzü eşya depolama alanlarından birini tercih edebilirsiniz.
Eşyalar İçin Sigorta Zorunlu Mudur?
Kurumsal olarak eşya deposu kiralayan her firma eşyalar için bir sigorta zorunluluğu sunmaktadır. Bu hem depo sahibi için hem de eşya sahibi için güven verici bir durumdur. Sizler de özellikle depolara değerli eşyalarınızı emanet edecekseniz sigorta talebinde bulunmalısınız. Ayrıca sigortaya ek olarak sözleşme imzalamanız da size maddi zarar uğradığınız takdirde yardımcı olacaktır. Sözleşmeyi imzalamadan önce tüm maddeleri iyice okuyup anlaşılabilirliği zor olan maddeler için firmadan yardım almalısınız.

SIKÇA SORULAN SORULAR


Eşya Depoları Güvenli Midir?
Eşya depoları kamera sistemiyle izlendiğinden oldukça güvenlidir.


Eşya depolarında hangi ürünler saklanabilir?
Eşya depolarında ev, ofis eşyaları ve belgeler saklanabilmektedir.


Eşya depolarının sağlıklı ortamı nasıl olmalıdır?
Güneş ışığı görmeyen nem dengesinin sağlandığı ortamlar olmalıdır.


Depolarda doğal afet sigortası bulunur mu?
Kurumsal olarak bu işi yapan her firmanın deposunda bu sigorta türü bulunur.


Depolara koleksiyonlar emanet edilebilir mi?
Depolara dilerseniz koleksiyonlarınızı da emanet edebilirsiniz.

Listeye geri dön

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir