Blog

Beyoğlu Eşya Depolama

Beyoğlu

Beyoğlu Eşya Depolama
Taşımacılık sektörünün son zamanlarda en çok talep gören alanlarından bir tanesi de eşya depolama alanlarının kiralanmasıdır. Eşya depolarının kiralanma süreci ise birçok müşteriyi yanlış bilgilendirmelerden dolayı oldukça yoran bir süreç olarak nitelendirilebilir. Oysaki doğru noktalara dikkat edildiğinde eşya deposu kiralanması sizlere çok kolay ve stressiz bir iş olarak yansıyacaktır. Eğer eşya deposunu kiralarken nelere dikkat edeceğinizi bilmiyorsanız sizlere birkaç noktadan bahsedebiliriz.
Eşya Deposu Kiralarken Dikkat Edilecek Noktalar
Evinizi taşırken, ofisinizi taşırken veya bir şehirden başka bir şehre taşınırken fazla eşyalarınızı götürmek istemeyebilirsiniz. Ya da yeni taşındığınız yaşam alanı eskisine oranla daha küçük de olabilir. Bu nedenle fazla eşyaları sizin için muhafaza edecek bir yer arıyor olabilirsiniz. Bu yeri seçerken bazı noktalar vardır ki dikkat edildiğinde sizi tüm maddi kayıplardan koruyor olacaktır. Eşya deposu kiralarken ilk olarak firmaya dikkat etmeniz gerek. Firma geçmişi taşımacılık ve depo sektöründe oldukça önemlidir. Çünkü firmanın müşterilerine karşı olan tutumları size de aynı olacaktır. Bunu nerden öğrenebilirim diyorsanız, firmanın internet sitesindeki kullanıcı yorumlarına bakabilirsiniz.
Eşya deposu kiralama serüveninde ikinci olarak firmanın sigorta yapıp yapmamasına dikkat etmelisiniz. Sigorta sizin eşyalarınız için oldukça önemlidir. Çünkü sigorta yapıldığı takdirde depodaki eşyalara herhangi bir zarar gelirse bunu firma karşılayacaktır.
Eşya deposu kiralarken dikkat edeceğiniz bir diğer durum ise deponun konumudur. Depo sizin de ziyaret edebileceğiniz bir yerde olmalıdır. Bu nedenle şehrin kalbinin attığı semtlerde depo kiralarsanız hem daha güvenilir olur hem de istediğiniz de ziyaret edip kontrol sağlayabilirsiniz. Tüm bu kriterlere uyan bir depoyu ise Pelikan nakliyat firmasının size vereceği güvenceyle Beyoğlu eşya depolama alanlarından bulabilirsiniz.
Beyoğlu Eşya Deposu Kiraları Ne Kadardır?
Eşya deposu kiralarken kriter haline gelen bir diğer durum ise kira bedelidir. Kira bedeli birçok nedene göre değişmekte olup isteğinize göre de şekillenebilmektedir. Eşya depolarının kiralarını arttıran en önemli etken ise genellikle konum ve eşyaların kaç gün süreyle depoda kalacağıdır. Konum olarak Beyoğlu eşya depolama alanları konumunda arıyorsanız, diğer alanlara göre daha pahalı olabilir fakat ulaşım konusundaki rahatlığıyla sizin de içinizi rahatlatacaktır.
Gerçek Bir Depo Kiraladığınıza Emin Olun!
İstanbul gibi kalabalık şehirlerde eşya deposuna ihtiyaç duymayan çok az kişi vardır. Bu nedenle de depo bulma süreci pek sancılı geçebiliyor. Bu durumu kullanmak isteyen kişiler ise depo olarak adlandırılmayan dükkan tarzı yerleri depo fiyatına kiraya verebiliyor. Bu da eşyalarınızın zarar görmesine neden olabiliyor. Bu nedenle Beyoğlu eşya depolama alanlarında olduğu gibi depo kiralarken gerçek bir depo kiraladığınızdan emin olun ve kiralamadan önce depoyu mutlaka ziyaret edin.


SIKÇA SORULAN SORULAR


Hizmet karşılığında fatura verilmekte midir?
Depo kiralanması bedeli alındıktan sonra fatura kesilmektedir.


Depolar, böceklere karşı önlemli midir?
Depolar düzenli olarak böceklere karşı ilaçlanmaktadır.


Ulusal standartlara uygun mudur?
Eşya depolarının tamamı ulusal standartlara uygundur.


Depo alanlarını her zaman ziyaret edebilir miyim?
Eşya deposunu dilediğinizde ziyaret edebilirsiniz.


Havalandırma sistemi var mıdır?
Depolar düzenli olarak eşyaların korunması açısından havalandırılmaktadır.

Listeye geri dön

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir