Blog

Ev ve Ofis Eşyaları Depolama

Genel olarak geçmişten günümüze kadar yaklaşık 26 yıldır güvenilir ve sektörde lider firma olan Pelikan nakliyat, kurumsal müşterilere hitap etmektedir. İnsanların ev veya ofis eşyalarını taşıma ve depolama noktasında hizmetini sürdüren bu firmayı tercih ederek sizde farkımızı keşfedebilirsiniz.

Pelikan nakliyat büyük ve geniş bir ekibe sahip olmasının yanı sıra yönetiminden personellerine kadar deneyimli ve titizlikle çalışmalarını sürdürmektedir. Bu yüzden sizde geleceğe güvenle adımlarını atıp, eşyalarınızı bu sektörde en uzman kişilere emanet ederek Pelikan nakliyat firmasının farkını size deneyimleyebilirsiniz.

Genellikle insanların beklentilerine hitap ederek sizi asla mağdur etmeyen Pelikan nakliyat, sadece eşya taşıma değil aynı zamanda eşyalarınızı 7/24 depolama konusunda da hizmet vermektedir. Dolayısıyla aradığını her şeyi sadece bu firmada bulmanın rahatlığını yaşayacaksınız.

Sadece İstanbul ve tüm ilçelerine hizmet sunan Pelikan nakliyat konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için web sitemizi inceleyerek sizde farkımızı keşfedebilirsiniz.

Eşyalarınızı kısa veya uzun sürede güvenilir bir yerde saklayabileceğiniz 24 saat güvenlik personelleri ve kameralarımızla Pelikan kalitesi altında eşyalarınızı depomuzda konaklatmaktayız.

Tabi ki eşyalarınızı depomuza getirdiğimiz gibi, istediğiniz zaman adresinize yeniden teslim ediyoruz. İstanbul’da birçok ofis ile çalışmamızla Pelikan nakliyat olarak Anadolu ve Avrupa yakasına en hızlı ve güvenilir şekilde hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Hizmetlerimiz sadece ofis eşya taşıma ile sınırlı olmayıp ev eşyalarınızı da evinizden alarak depomuza getirmekteyiz. Eşyalarınızı bizlere nasıl teslim ettiyseniz aynı şekilde koruyarak, bir çizik bile olmadan makbuzumuza kusurlarını ve üstünde ki kullanım izlerini yazıp sizlere vermekteyiz.

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir