Blog

Eyüp Eşya Depolama

Eyüp

Eyüp Eşya Depolama
Dünya genelinde artık eşya depolama alanlarına herkesin ihtiyacı oluyor. Türkiye’de de özellikle İstanbul gibi büyük semtlerde herkesin bir depoya mutlaka ihtiyaç duyduğu anlar oluyor. Bunun nedenleri arasında ise ilk olarak artık daha küçük yaşam alanlarının oluşturulması geliyor. Özellikle ev ve ofisler tasarlanırken daha küçük alanlar olarak tasarlanıyor. Bu da fazla eşyaların sığmaması veya ortamın gerektiğinden daha fazla kalabalık durmasına neden olmaktadır. Sizler de eğer yaşam alanlarınızı daha da ferahlattırmak için veya fazla eşyalarınızın göz önünde bulunmasını istemiyorsanız eşya deposu kiralama yöntemine başvurabilirsiniz.
Eşya deposu kiralarken dikkat etmeniz gereken hususlar bulunur. Bunlar sayesinde eşyalarınızı güvenlik altına alırsınız ve yıllar boyunca depolarda eşyalarınızı saklayabilirsiniz.
Eşya Deposu Kiralarken Önem Verilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?
Bir eşya deposu kiralama fikrine kapıldıysanız ilk yapmanız gereken güvenilir bir firma bulmak olmalıdır. Güvenilir bir firma ile çalışmaya başladığınızda aslında hayatınızın ne kadar kolaylaştığını da anlamış olacaksınız. Fakat güvenilir firmayı nasıl bulacağım sorusunu düşünüyorsanız bunun için de cevabımız oldukça basit. İlk olarak çalışacağınız firmanın geçmişine bakmalısınız. Geçmişinde firmanın neler yaptığı, hangi işlerde başarılı olduğu size ipucu olacaktır. Daha sonra ise firmanın internet sitesi var ise bu sitede yapılan yorumları dikkate almalısınız. Bu konuda firmalar arasında hem sitesindeki yorumlarla hem de çalışma hayatındaki disiplini ile Pelikan nakliyat sizlere yardımcı olacaktır. İstanbul içerisinde, Eyüp eşya depolama alanı arıyorsanız Pelikan nakliyat ile iletişime geçi güvenli bir firma ile çalışmanın tadını çıkarabilirsiniz.
Eşya deposu kiralarken dikkat edeceğiniz bir diğer husus ise eşya deposunun alanıdır. Eşya deposu eşyalarınızın sığamayacağı kadar küçük ise o depoyu daha uygun fiyata gelmesi için tutmamalısınız. Çünkü bu durumda eşyalarınız zarar görebilir ve bu da size daha büyük maddi zararlar olarak dönebilir.
Doğru Sözleşme ve Sigorta Yapın!
Eşya deposu kiralarken dikkatli olmanız gereken bir diğer nokta sigorta ve sözleşme noktasıdır. Sözleşme firma ile sizin aranızda bulunan beklentilerin yazılı olarak belirtildiği maddelerdir. Bu nedenle firmadan beklentilerinizi sözleşmede mutlaka belirtip; firmanın da sizden beklentilerinin yer aldığı maddeleri iyice okumanız gerekir.
Eyüp Eşya Depolarının Kira Ücretleri Ne Kadardır?
Eşya depolama alanlarının kira ücretleri birçok kıstasa göre belirlenmektedir. Bunlar içerisinde depolama alanının büyüklüğü, eşyaların fazla olması ve eşya deposunun konumu önemlidir. İstanbul Eyüp eşya depolama alanları bu konuda çok fazla isteğe maruz kalan depolama alanlarıdır. Hem konum olarak iyi yerde olması hem de fiyat olarak uygun olmasıyla depo arayan müşterilerin tercih ettiği alanlardır.


SIKÇA SORULAN SORULAR


Eyüp Eşya Deposunun Güvenlik Önlemleri Nelerdir?
Eyüp eşya depolama alanları, kamera sistemleri ve depo personeli gözetimi altındadır.


Depolar ziyaret edilebilir mi?
Eşya depolarını dilediğinizde ziyaret edebilirsiniz.


Depolarda eşyalar zeminle temas halinde midir?
Eşya depolarında korunacak ve saklanacak olan eşyalar direkt olarak zeminle temas halinde değillerdir.


Doğal afetler için sigorta yapılmakta mıdır?
Depo binası doğal afet sigortası kapsamında olup eşyalar için de sigorta yapılabilmektedir.


Sigorta kapsamındaki eşyalara zarar gelirse neler yapılabilir?
Sigorta kapsamındaki eşyaların zarar görmesi halinde firma maddi zararınızı karşılayacaktır.

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir