Blog

Fatih Eşya Depolama

Fatih

Fatih Eşya Depolama
Günümüzde İstanbul’da yaşayan kişilerin bu aralar sıklıkla tercih ettiği bir sistem vardır. Bu sistem eşya deposu kiralama sistemidir. Bunun sebebi ise İstanbul’da yaşayan kişilerin özellikle ev ve ofislerinin diğer yaşam alanlarına oranla daha küçük olmasıdır. Daha küçük bir yaşam alanına sahip olmak da fazladan eşyaların nereye koyulacağı stresini beraberinde getirmektedir. İşte bu nedenle eşya deposu kiralama ihtiyacı doğuyor. Bu ihtiyacı ise sizlere en iyi şekilde karşılaması için pelikan nakliyat her zaman bir telefon uzaklığınızda kalıyor.
Eşya deposu kiralama sürecine adım attıysanız bu sürecin zorlukları hakkında pek çok bilgi almışsınızdır. Fakat sürecin küçük noktalarını bildiğinizde aslında hiç de zorluğunun olmadığını bilmenizi isteriz. Bunun için tek yapmanız gereken sizi ve eşyalarınızı sizden daha çok düşünen bir firma bulmak olacaktır.
Eşya Deposunda Eşyaların Korunması İçin Neler Yapılmalıdır?
Eşya depolarına eşya teslim edecek olan her insanın aklında hep bir şüphe kalır. Fakat bu şüpheyi doğru bilgilendirmeler alarak gidermenin de bir yolu vardır. Öncelikle eşya deposuna eşya emanet edecekseniz siler de eşyanın nasıl korunması gerektiğini bilip ardından firmaya bu soruyu yöneltmelisiniz. Doğru bir eşya saklama metodunun temelinde nem, rutubet, soğukluk, sıcaklık, güneş ışığı dengesi yatmaktadır. Nemli olamayan, rutubeti olmayan bir ortamın kesinlikle eşya deposu olması gerektiğini bilirsiniz bir de sıcaklık dengesinin korunması gerektiğini bilmeniz gerekir. Deponun yer aldığı şehre hatta semte göre de bir takım önlemler alınmalıdır. Bu önlemler arasında zeminle eşya arasındaki temas da bulunur. Doğru bir depolama sisteminde zeminle eşya arasında mutlaka bir yükseklik bulunmalıdır. Tüm bunlara dikkat eden bir firma ve dikkat eden bir depo arıyorsanız Fatih eşya depolama alanları size hizmet vermek için beklemektedir.
Fatih Eşya Depolama Alanlarının Kira Bedeli Ne Kadar?
Fatih eşya depolama alanları İstanbul’da ikamet eden birçok kişi tarafından tercih edilen konumdadır. Bunun en temel nedeni ise ulaşım kolaylığıdır. Ulaşım konusu da depo kiralarının artmasında veya azalmasında etkili bir nedendir. Fatih’teki eşya depolarının kira bedelleri hakkında net bir fiyat vermek pek doğru olmayacağı için pelikan nakliyat ile görüşerek fiyat konusunda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Depo Kira Bedelleri Yıllık Olarak Mı Belirlenir?
Kiralayacağınız Fatih eşya depolama alanlarının kira bedelleri firmaya göre değişmekte olup kiranın ödeme şekli de farklılık göstermektedir. Kiralar genel olarak aylık olarak alınsa da eğer siz eşyalarınızı uzun yıllar depoda muhafaza edecekseniz firmaya bu durumu anlatıp firmadan yardım talep edebilirsiniz.


SIKÇA SORULAN SORULAR


Depolama hizmetine paketleme hizmeti dahil midir?
Depolama hizmeti ve paketleme hizmeti iki ayrı hizmet olarak verilmektedir.


Depolar ziyarete açık mıdır?
Depoları dilediğiniz tarihlerde gidip ziyaret edebilirsiniz. Bunun için herhangi bir engel bulunmamaktadır.


Depolar güvenilir midir?
Eşya depoları güvenlik konusunda uzmanlaşmış personeller ve kamera sistemiyle korunmaktadır.


Doğal afet sigortası yapılmalı mıdır?
Eşyalar için sigorta ve doğal afet sigortası yapılması müşteri açısından avantajlar oluşturmaktadır.


Depolar yıllık olarak kiralanabilir mi?
Eşya depoları sizin dilediğiniz süre boyunca kiralanabilmektedir. Bu nedenle yıllık olarak da kiralama yapabilirsiniz.

Listeye geri dön

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir