Blog

Kağıthane Eşya Depolama

Kağıthane

Kağıthane Eşya Depolama
Eşya depolama hizmeti, fazladan eşya kalması ve bu eşyaların yaşam alanının dışında saklanması için sıkça tercih edilen bir hizmettir. Bu hizmeti almak için birçok noktada bilgi sahibi olduğunuzda veya güvenilir bir nakliyat firması ile çalıştığınızda hiçbir sorun yaşamdan uzun yıllar boyunca eşyalarınızı depolarda muhafaza edebilirsiniz. Eşya deposu kiralarken nelere dikkat etmeliyim veya hangi firmalara güvenebilirim diye düşünüyorsanız Pelikan nakliyat bu iki konuda da sizlerin yardımına koşuyor. Pelikan nakliyat güvencesiyle İstanbul’un her yerinde hatta Kağıthane eşya depolama alanlarında bile eşya depolama işlemini birkaç dakikada halledebilirsiniz.
Kağıthane’de Eşya Depolarken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Kağıthane eşya depolama alanlarından bir tanesini kiralamak istiyorsanız öncelikle gidip depoyu ziyaret etmelisiniz. Deponun büyüklüğü eşyalarınız için uygun mudur diye kontrol sağladıktan sonra firmanın eşyalarınızı hangi koşullarda saklayacağı konusunda bilgi almalısınız. Bilgi alırken doğru saklama koşullarını da bilmeniz gerekir. Örneğin bir depo, düzenli periyotlarla havalandırılmalıdır. Ayrıca bu depolarda eşyalara zarar verecek olan böceklerin bulunmaması için düzenli bir şekilde ilaçlama da yapılmalıdır. Bu iki hususa dikkat ettikten sonra deponun gerçek bir depo mu, yoksa bir dükkanın depo olarak mı kullanıldığına dikkat etmelisiniz. Eğer firma size hiçbir şekilde güvence sağlamıyorsa firma ile çalışmayı düşünmeyiniz. Çünkü güven vermeyen firmalarla çalıştığınızda ileride eşyalarınızın maddi zararlarını karşılamayacaklar ve sizi çok yoracaklardır. Sizleri hiçbir konuda yormayacak bir firma için ise Pelikan nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz.
Eşya Depolarında Eşya Saklama Koşulları Nasıl Olmalıdır?
Bir depo kiralayacaksanız önceliğiniz arasında eşyalarınızı nasıl saklayacağı olmalıdır. Doğru bir saklama metoduyla eşyalarınız yıllar boyu depoda kalabilir ve hiçbir zarar görmez. İşte bunun için doğru saklama koşullarını bilmelisiniz. Eşyaların doğru saklanabilmesi için öncelikle deponun düzenli olarak havalandırılması gerekir. Ardından eşyalar nem, sıcaklık, soğukluk, ışık dengesine göre paketlerde korunmalıdır. Paketleme burada çok önemlidir. Çünkü eşyaların bire bir zarar görmesini engelleyen en önemli koruma yöntemidir.
Eşya deposunun konumu da eşyalar için önemlidir. Bulunduğu konum zeminle temas halinde olduğunda olası bir sel, su basması durumlarında eşyalara zarar verebilir. Bu konuda kağıthane eşya depolama alanları büyük avantaj sağlamaktadır.
Kağıthane Eşya Depolarının Kira Ücretleri Ne Kadardır?
Eşya depolarının kira ücretleri birçok etmene göre değişmektedir. Bu etmenlerin başında ise deponun büyüklüğü, depoda kalacak eşyaların kaplayacağı alan ve deponun konumudur. Kağıthane gibi hem merkezi hem de ulaşım sorunu olmayan yerlerde kiralar biraz daha yüksek olsa da depo alanının büyüklüğüne göre çok daha uygun kiralık depolar bulabilirsiniz.


SIKÇA SORULAN SORULAR


Eşya Depolarındaki Güvenlik Önemleri Nelerdir?
Eşya depoları kamera sistemleri ve uzman depo personelleri tarafından gözlemlenmektedir.


Eşya Depolarında Havalandırma Sistemi Bulunuyor Mu?
Eşya depolarında periyotlara bağlı olarak bir havalandırma yapılır.


Doğal Afetlere Karşı Sigorta Yapılıyor Mu?
Eşya depolarındaki eşyalar sigorta kapsamındayken doğal afet sigortası da yapılmaktadır.


Depo istenilen vakitlerde ziyaret edilebilir mi?
Eşya depolarını her istediğinizde ziyaret edebilir ve kontrol edebilirsiniz.


Depodaki eşyalara ihtiyaç duyulursa neler yapılabilir?
Depodaki eşyalara ihtiyaç duyduğunuzda firma personeli ile iletişime geçebilirsiniz.

Listeye geri dön

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir