Blog

Küçükçekmece Eşya Depolama

Küçükçekmece

Küçükçekmece Eşya Depolama
Son zamanlarda minimal tarzlarda ofis ve evlerin tasarlanmasıyla birçok kişinin alan problemi oluşmaya başladı. Özellikle de İstanbul gibi büyükşehirlerde yaşayan insanların daha ferah bir evde oturma isteği arttığından eşya depoları da bir hayli rağbet görmeye başladı. Eşya depolarının bu kadar isteğe maruz kalmasıyla bazı olumsuz durumlar da oluşmaya başladı. Bu durumlara örnek olarak ise depo olarak kiralanan yerlerin aslında depo olmaması, dükkanlardan ibaret olması durumu sıklıkla yaşanmaktadır. Depo yerine dükkan kiralanması ise hem eşyaların zarar görmesine hem de fiyat olarak size maddi zarar vermektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için tek yapmanız gereken ise güvenilir bir firma ile anlaşıp onun aracılığıyla depo kiralamak olacaktır. Eğer Küçükçekmece eşya depolama alanlarından birini kiralamak istiyorsanız Pelikan nakliyat ile iletişime geçerek kiralama işlemini hiçbir sorunla karşılaşmadan gerçekleştirebilirsiniz.
Küçükçekmece Eşya Deposunun Kiraları Ne Kadardır?
Küçükçekmece eşya depolama alanlarının kira fiyatını birçok müşteri merak etmektedir. Fakat net bir ücret belirtmek profesyonelce bir hareket olmayacaktır. Çünkü depoların kira ücretleri birçok farklı etkene göre değişiklik göstermektedir. Örneğin deponun bulunduğu alanın büyüklüğü, deponun konumu ve eşyaların depoda kaplayacağı alan kira fiyatını direkt olarak etkilemektedir. Küçükçekmece eşya depolama alanlarının fiyatlarını öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz ve depolama koşulları hakkında da daha fazla detaylı bilgiye erişebilirsiniz.
Doğru Paketleme İle Daha Az Kira Ödeyin!
Eşya depolarının kira bedellerini etkileyen en önemli etkenlerden birinin de eşyaların depoda kapladığı alan olduğundan bahsetmiştik. Eşyaların daha az yer kaplaması halinde de kirada indirim yapılacağı da kaçınılmaz bir gerçek olmaktadır. Daha az kira ödemek için doğru paketleme işlemi yapmanız gerekir. Doğru bir paketleme işlemi ile hem daha az para ödersiniz hem de bu işlem sayesinde eşyalarınızın daha uzun yıllar saklanmasını sağlayabilirsiniz. Paketleme işlemini gerçekleştirirken alanında uzman personellerden yardım almanız daha doğru olacaktır. Bunun için de kiralama yapacağınız firma ile görüşüp paketleme ücretlerini öğrenebilirsiniz. Eğer yine de bir firmaya bu paketleme işi için ücret ödemek istemezseniz evde kendi paketlemenizi doğru şekilde yapmaya özen gösteriniz.
Eşya Depoları Nasıl Kiralanır?
Eşya depolarını kiralamak için kimlik gibi gerekli evrakların dışında bir de nerden kiralayacağınızı da bilmeniz gerekir. Eşya depolarını bireysel olarak bir kişiden kiralamak çoğu zaman maddi zarara uğranılan durumlarda size yardımcı olmayabilir ve zorluk yaşatabilir. Bu nedenle bu işi kurumsal olarak yapan Pelikan nakliyat gibi firmalardan kiralama işlemini gerçekleştirmelisiniz. Dilerseniz yüz yüze görüşerek dilerseniz internet sitesi üzerinden iletişime geçerek eşya deposunu kiralama işlemini başarı ile sonuçlandırabilirsiniz.


SIKÇA SORULAN SORULAR


Depo kiralanırken fatura kesilir mi?
Eşya depoları kiralanırken kira bedeli ödendiğinde fatura kesilmektedir.


Ödeme şekilleri nelerdir?
Eşya deposunun kirasını dilerseniz nakit dilerseniz kart ile ödeyebilirsiniz.


Depo güvenliği nasıl sağlanır?
Depoların güvenliği depo bekçisi personeli ile ve kamera sistemi ile sağlanmaktadır.


Eşyaların korunma koşulları nelerdir?
Eşyalarınız depoların içerisinde nem, sıcaklık, soğukluk ve güneş ışığı dengesine dikkat edilerek saklanmaktadır.


Depolar ulusal standartlara uygun mudur?
Pelikan nakliyat firmasının kiralamakta olduğu tüm depolar ulusal standartlara uygun olan depolardır.

Listeye geri dön

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir