Blog

Maltepe Eşya Depolama

Maltepe

Maltepe Eşya Depolama
Taşımacılık sektöründeki en sorunlu alanlardan bir tanesi de depolama aşamasıdır. Güvenebileceğiniz bir depo bulup eşyalarınızı saklayabileceğiniz depoyu bulmak sizi strese sokabilir. Fakat bundan kurtulmak için Maltepe eşya depolama adlı bu yazımızı okumanız yeterli olacaktır. Bu yazımızda eşya deposu kiralarken nelere dikkat edilmesi gerektiği, eşya deposu kiralarken yapılacak olan sözleşmelerin maddelerine bakılması gerekliliği ve eşya depolarının ücreti hakkındaki birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Eşya depolaması hakkındaki bu yazımızla depolama stresi hiç yaşamadan size en uygun depoyu seçebileceksiniz!
Eşya Deposu Kiralarken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Eşya deposu kiralarken dikkat edilmesi gereken birçok önemli husus bulunur. Bu hususlara dikkat edildiği takdirde aslında nakliyat işlemlerinin stressiz işlemler olduğu ortaya çıkmaktadır. Kiralama yapmadan önce dikkat edeceğiniz ilk şey nakliyat firmasının güvenirliğidir. Firma eşyalarınızı deposunda bulundurduğu süre içerisinde eşyalarınıza zarar gelmeyeceği konusunda size güven vermelidir. Veyahut eşyalara gelecek herhangi bir zararı karşılamayı kabul etmelidirler. Bunun için de eşyalarınıza sigorta yapılması gerekir. Sigorta yaparken sigortanın, eşyaların tamamının kapsandığı maddesine dikkat etmelisiniz.
Depo kiralama işlemi sırasında dikkat edeceğiniz bir diğer husus ise eşya listesi oluşturmaktır. Eşya listesi oluşturmadan kiralama işlemini gerçekleştirmeyiniz. Eşya listesinde, depoda bekleyecek olan tüm eşyaları not edin ve firmadan da bu notun altına imza atmasını talep edin. Bu sayede depoda kaybolacak herhangi bir eşyanızın da zararını firma karşılayacaktır.
Eşya Depoları İnternetten Kiralanabilir Mi?
Eşya depolarını sadece nakliyat firmaları ile yüz yüze kiralamak zorunda değilsinizdir. Dilerseniz internet tarayıcınızı da kullanarak da kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden kiralama işlemini gerçekleştirmek için tarayıcınıza depo aradığınız konumu yazarak depo kirala diye aratabilirsiniz. Örneğin Maltepe eşya depolama diye arattığınızda karşınıza birçok site çıkacaktır. Bu sitelerden birine tıklayarak istediğiniz konumdaki depoları kiralayabilirsiniz veyahut istediğiniz fiyat aralığında depo bulabilirsiniz.
Eşya Depolarının Ücretleri Ne Kadardır?
Eşya deposu kiralarken ücret konusu birçok müşteri tarafından merak edilen bir konudur. Nakliyat firmaları depo ücretlerini belirli kıstaslara göre belirler. Bunlar arasında ilki eşyaların kapladığı alandır. Eşyaların kapladığı alanın büyüklüğüne göre bir fiyat belirlenebilir. İkinci olarak ise eşyaların depoda kaç gün kalacağı konusu fiyat aşamasında oldukça belirleyicidir. Fiyatı belirleyen bir diğer husus ise deponun konumudur. Maltepe eşya depolama firmaları da bu nedenle konumdan dolayı biraz daha yüksek fiyat verebilir. İnternet üzerinden kiralama yapacağınız zaman diğer firmaların da fiyat listesini görüntüleyerek en uygun depoyu da kiralayabilirsiniz.


SIKÇA SORULAN SORULAR


Depo Personelleri Alanında Uzman Kişiler Midir?
Depo personelleri, eşyalarınızı yerleştirirken ve istiflerken alanında uzman kişiler olarak seçilmiştir.


Depodaki Eşyalara İhtiyaç Duyarsam Ne Yapmalıyım?
Anlaşmalı olduğunuz firmaya bağlı olarak getir götür işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.


Depolama Süresi Ne Kadardır?
Depolama süresi, müşterinin eşyayı hangi sürede depoda tutma isteğine göre değişmektedir.


Depodaki Ürünlerin Zarar Görmesi Halinde Ne Yapmalıyım?
Eşya deposundaki ürünlerin zarar görmesi halinde sigorta maddesini kontrol ederek nakliyat firması ile görüşebilirsiniz.


Depo Güvenliği Nasıl Sağlanıyor?
Eşya depolarının güvenliği kamera sistemi ve 7 / 24 depo personelleri tarafından sağlanmaktadır.

Listeye geri dön

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir