Blog

Ofis Eşyaları Taşıma Hizmetleri

Kurumsal ve güvenilir firmalardan biri olan; Pelikan nakliyat güvenle sizin yanınızda olmaya devam etmektedir. Ev veya ofis eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıma hizmetlerini sunan Pelikan nakliyat sayesinde içiniz rahat ve güvende hissedeceksiniz. Yaklaşık olarak 24 yıldır geleceğe sağlam adımlar aymanızı sağlayarak kusursuz bir hizmet almanızı garanti eden bu firma sayesinde sizde eşyalarınızı deneyimli bir ekibe emanet edin.

Sadece eşya taşımakla kalmayıp aynı zamanda depolama hizmetlerini de sunarak 7/24 eşyalarınızın saklanmasını sağlayan Pelikan nakliyat, her konuda siz değerli müşterilerine yardımcı olmaktadır. Sizde kaliteli, deneyimli ve en önemlisi sektörde lider firmalarla çalışmak istiyorsanız Pelikan nakliyat, bu konuda beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

İstanbul’da bulunan ve sadece ilçelerine hizmet veren Pelikan nakliyat sayesinde sizde kendinizi rahat ve güvende hissedin. Nakliye depolama ve taşıma ihtiyaçlarınızı karşılayacak donanıma ve deneyime sahip kurumsal bir firmalardan biri Pelikan nakliyat olduğunu söylemek istiyoruz.

Eşyalarınızı kısa veya uzun sürede güvenilir bir yerde saklayabileceğiniz 24 saat güvenlik personelleri ve kameralarımızla, Pelikan kalitesi altında eşyalarınızı depomuzda konaklatmaktayız.

Tabi ki eşyalarınızı depomuza getirdiğimiz gibi, istediğiniz zaman adresinize yeniden teslim ediyoruz. İstanbul’da birçok ofis ile çalışmamızla Pelikan nakliyat olarak Anadolu ve Avrupa yakasına en hızlı ve güvenilir şekilde hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Hizmetlerimiz sadece ofis eşya taşıma ile sınırlı olmayıp ev eşyalarınızı da evinizden alarak depomuza getirmekteyiz. Eşyalarınızı bizlere nasıl teslim ettiyseniz aynı şekilde koruyarak, bir çizik bile olmadan makbuzumuza kusurlarını ve üstünde ki kullanım izlerini yazıp sizlere vermekteyiz.

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir