Blog

Şişli Eşya Depolama

Şişli

Şişli Eşya Depolama
Taşımacılık sektöründeki en zorlu süreçlerden bir tanesi de depolamadır. İnsanlar genellikle evlerini taşırken eşyalarına gelecek olan zararı en aza indirmek isterler. Bu yüzden güvenli depolama alanlarına ihtiyaç duyarız. Güvenli depolama alanlarından kastımız nedir öncelikle bu konuya açıklık getirelim. Güvenli depolama alanı denildiği zaman çoğu kişinin aklına öncelikle eşyaları eğer ki firma tarafından paketlenecekse özenli ve sağlam paketlenmiş bir şekilde depolama alanına ulaşmış olması lazım. Depolama alanlarını araştırırken karşımıza birçok depolama alanı çıkacaktır ama burada bizim için önemli olan yazımızın başında da belirttiğimiz gibi eşyalarımıza zarar gelmeden güvenli bir şekilde taşımamızdır. Bunun için de Şişli Eşya Depolama alanını kiralamak için Pelikan Nakliyata rahatlıkla güvenebilirsiniz.
Eşya Deposu Kiralarken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
Eşya deposu kiralarken dikkat etmemiz gereken birçok nokta vardır bunlar eşyalarımızın güvenliği açısından çok önemlidir. Dikkat etmemiz gereken noktaları göz önünde bulundurduğumuz takdirde taşıma işlemi sürecini daha kolay tamamlamış oluruz. Eşya deposu alanı kiralarken dikkat edeceğimiz ilk noktalardan biri de deponun eşyalarımız açısından güvenirliği. Deponun nasıl bir konumda olduğundan alanın dar, geniş, temiz, rutubetli olduğu eşyalarımızı o alana koyup koymayacağımız hakkında bize bilgi verir. Bu sorunları göz önünde bulundurarak firma ile eşyalarınız için sigorta yapabilirsiniz. Sigorta işlemi yapmak sizin içinizi rahatlatacaktır ancak sigorta yaparken firma ile bu konuyu önceden görüşüp yazılı bir belgeye imza attığınızdan ve firmanın eşyaların sigortalandıktan sonra gelecek olan zararı karşılayabileceğinden emin olunmalıdır. Şişli Eşya Depolama bu konuda sizlere en kolay çözümü sunacaktır.
Eşya Depolama Alanlarının Ücreti Ne Kadardır?
Eşya depolama kiralarının ne kadar olduğu bizleri düşündürebilir. Bu konuya açıklık getirecek olursak Şişli eşya depolama ücretlerinin belirlenmesi konusunda, fiyatlara etki eden etmenler hakkında geniş kapsamlı bilgiye sahip olmak bizim için avantaj olacaktır. Bu etmenlerin başında öncelikle eşyanın miktarı, hangi depoda saklanacağı, eşya depolama alanının siz değerli müşterilere vermiş olduğu hizmet önemlidir. İşte bütün bu faktörler eşya depolama alanlarının ücretini belirler.
Eşya Depoları Nasıl Kiralanır?
Eşya depoları artık günümüzde internet ortamından da kiralanıyor. Bunun için Pelikan Nakliyata rahatlıkla güvenebilirsiniz. Tabii ki bunun yanında depolama şirketlerine gidip yüz yüze de görüşme de yapabiliriz. İnternet üzerinden kiralama işlemi yaparken arama motorunuza aradığınız konumu yazarak depo aratabilirsiniz. Örneğin Şişli Eşya Depolama diye arattığımızda karşınıza birçok site çıkacaktır.


Sıkça Sorulan Sorular


1) Güvenlik önlemleri nelerdir?
Eşya depolama alanında güvenlik önlemi çok önemlidir. Eşyalarınızın zarar görmeden muhafaza edilmesi müşterilerimiz için ve bizim kalitemiz açısından önemlidir. Bunun için tüm depo binaları kamera sistemi ile gözetilmektedir.


2) Uluslararası standartlara uygun mu?
Depolama alanlarımız uluslararası standartlara uygundur.


3)Depolama alanlarında havalandırma sistemi var mı?
Depolama alanlarında eşyalar herhangi bir havasızlıktan, nem ve rutubetten zarar gelmeyecek şekilde günün belli saatlerinde ve belirli sürelerce havalandırılır.


4) Haşerelere karşı önlemler var mıdır?
Depolama alanımızda her ay düzenli olarak ilaçlama yapılır. Ayrıca Eşyaların zeminle birebir temas etmemesi eşyalarınızı haşerelerden korur.


5) Hizmet boyunca sigorta var mıdır?
Eşya depolama alanlarında eşyalarınızın güvenliği için sigorta yapabilirsiniz.

Listeye geri dön

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir